آرایش مو و صورتبانوان

جدیدترین و زیباترین مدل موی کوتاه

جدیدترین و زیباترین مدل موی کوتاه

 

بسیاری از خانمها موهای خود را کوتاه می کنند چون مو به مرور زمان دچار آسیب می شود و کوتاه کردن آن به سلامت مو کمک می کند.همه نوع کوتاهی مو الزاما مناسب همه نیست و باتوجه به فرم صورت و همچنین رنگ مو می تواند به چهره فرد زیبایی ببخشد.
مدل موی کوتاه برای آن دسته از خانم هایی که به دنبال تغییر ظاهری چشمگیر هستند بسیار مناسب خواهد بود.زیبایی مو کوتاه با رنگ های روشن بیشتر می شود پس اگر موهایتان را کوتاه کرده اید آنها را روشن کنید

اگر گردن کوتاهی دارید :
مدل موی خیلی کوتاه برای شما بسیار مناسب خواهد بود چراکه میزان بیشتری از گردن شما مشخص خواهد شد و این به زیبایی شما بیشتر کمک می کند.
اگر گردن بلندی دارید :
بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که قسمتی از جلوی مو بلند تر از پشت آن باشداین مدل مو ها منجر می شوند تا گردن شما در ظاهر کوتاه تر نشان داده شود.

مدل موی کوتاه بسیار مناسب برای فصول گرم سال است به خصوص برای کسانیکه مدت زمان طولانی تری را در بیرون از خانه هستند.همچنین مدل موی کوتاه برای آن دسته از خانم هایی که به دنبال تغییر ظاهری چشمگیر هستند بسیار مناسب خواهد بود.انتخاب یکی از این مدلهای مو و انجام آن نزد آرایشگر حرفه ایتان شاید تغییری کوچک و موقت در چهره و ظاهر شما ایجاد کند.ما می تواند با ایجاد تنوعی نو و جدید در شادابی روحیه ی شما تاثیر داشته باشدکه گاهی یک تغییر کوچک انگیزه ای بزرگ می آفریند.

 انواع مختلفی از مدل موی کوتاه زنانه را برای شما فراهم آوردیم که بسته به نوع شکل صورت افراد قابل انتخاب هستند.

 

کوتاهی مو زیبا

کوتاهی مو زیبا

کوتاهی مو زیباکوتاهی مو زیبا

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن