اخباراخبار سلبریتی

خداحافظی محسن تنابنده و احمد مهران فر از تلویزیون

محسن تنابنده و احمد مهرانفر در واکنش به توهین‌هایی که به رخشان بنی اعتماد و باران کوثری در تلویزیون رخ داد اعلام کردند پس از پایان تصویربرداری «پایتخت ۶» با تلویزیون خداحافظی می کنند.

به گزارش تابناک به نقل از فرارو، محسن تنابنده بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان سینما و تلویزیون که این روز‌ها مشغول تصویربرداری قسمت جدید «پایتخت» است اعلام کرد در پی حواشی توهین به سینماگران در صداوسیما، دیگر با تلویزیون همکاری نخواهم کرد.

پس از خداحافظی محسن تنابنده، احمد مهرانفر دیگر بازیگر پایتخت نیز اعلام کرد، پس از اتمام پایتخت شش دیگر در تلویزیون حضور نخواهد داشت.

واکنش برخی هنرمندان به سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین و عکس العمل برخی برنامه‌های تلویزیونی به این واکنش هنرمندان موجب شد تا برخی از بازیگران کشورمان در اعتراض به این برنامه‌ها از قطع همکاری خود با صدا و سیما خبر دهند.

انتشار خبر هدف قرار گرفتن غیر عمدی هواپیمای مسافربری اوکراین، موجی از واکنش‌ها را در جامعه به همراه داشت.

بخشی از این واکنش‌ها مربوط به جامعه هنری و مشخصاً هنرمندان سینما و تلویزیون کشورمان بود که در اعتراض به تأخیر اعلام علت سقوط هواپیما رخ داد.

از جمله این واکنش‌ها پیام «رخشان بنی اعتماد»، کارگردان نام آشنای کشورمان بود که در پیامی از مردم خواست تا به یاد جانباختگان ایران پرواز در میدان آزادی گردهم آیند.

اگر چه در ادامه خانم بنی اعتماد این فراخوان را لغو کرد، اما در برنامه‌ای مربوط به «شبکه افق» سیما به شدت مورد انتقاد کارشناس برنامه قرار گرفت.

ماجرای خداحافظی محسن تنابنده و احمد مهران فر از تلویزیون

محسن تنابنده در گفتگو با فیلم نیوز گفت: «در پی توهین‌هایی که به رخشان بنی اعتماد و باران کوثری در تلویزیون رخ داد می‌خواهم اعلام می‌کنم که پس از پایان تصویربرداری «پایتخت ۶» دیگر هیچ همکاری با تلویزیون نخواهم داشت و دیگر هم در هیچ سریال تلویزیونی بازی نخواهم کرد و حتی به عنوان نویسنده هم با تلویزیون همکاری نخواهم کرد.

هم اکنون هم چاره‌ای جز ادامه تصویربرداری «پایتخت ۶» نداریم و گرنه می‌خواستم همین الان همکاری ام را با تلویزیون به اتمام برسانم.»

 محسن تنابنده

این خداحافظی ناگهانی «احمد مهرانفر» دیگر بازیگر سریال پایتخت را هم به واکنش واداشت. مهران‌فر در این خصوص گفت که «پایتخت۶» آخرین حضور او در تلویزیون خواهد بود و به دلیل توهین‌های که به سینماگران معتبر و محترم شده او نیز دیگر به هیچ عنوان در سریال‌های تلویزیونی و برنامه‌های صداوسیما حاضر نخواهد شد.

احمد مهران فر

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن