ادبیرمان

رمان کلاسیک جنگ و صلح اثر لئو تولستوی

دانلود پی دی اف رمان "جنگ و صلح"

رمان کلاسیک جنگ و صلح اثر لئو تولستوی

رمان کلاسیک جنگ و صلح درباره چیست؟

رمان کلاسیک جنگ و صلح حکایت از روزهای جنگ فرانسه و روسیه دارد.دورانی که مردم این دو کشور درگیر جنگ و کشورگشایی بوده و از روزهای تلخ و تاریک دنیاست.جنگ و صلح برای اولین بار دریکی از روزنامه‌های روسیه، به نام پیام‌آور و در سال‌های 1865 تا 1867 به چاپ می‌رسید.با توجه به علاقه‌مندی مردم به مطالعه این رمان جذاب و البته ارزشمندی محتوا و قلم شیوای نویسنده کتاب، لئو تولستوی، بالاخره در سال 1869 داستانهای جنگ و صلح به‌صورت یک کتاب به چاپ رسید.

شهرت داستان جنگ و صلح و محبوبت آن در بین ادیان تمام دنیا اصلاً بی‌دلیل نیست.چراکه در این کتاب فاخر شاهد روایت داستانی از پنج خانواده روسی هستیم که در دوران جنگ خونین فرانسه و روسیه روزگار می‌گذرانند.
رمانی به معنای واقعی شاهکار که تا پایان داستان شاهد حضور و معرفی 580 شخصیت مختلف در آن هستیم.
جالب‌تر اینکه در تمام سیر محتوا و وسعت چنین کار ارزشمندی، پیوستگی و ارتباط موضوعی از ابتدا تا انتها متن قابل‌مشاهده بوده و یکپارچگی اثر حفظ‌ شده است.

رمان جنگ و صلح چند جلد است؟

کتاب جنگ و صلح به‌عنوان مهم‌ترین اثر به‌جای مانده در بین آثار لئو تولستوی، رمانی 4 جلدی است
که زحمت بسیاری را در پی داشته است. لئو تولستوی در کتاب چهارجلدی جنگ و صلح خود به‌خوبی جنگ را به تصویر کشیده است.تولستوی خود کسی است که تجربه جنگ را سپری کرده و تمام ابعاد یک جنگ را بسیار زیبا تصویرسازی کرده است.از رشادت‌ها و شهامت‌ها که در توصیف افراد در خلال جنگ استفاده می‌کند،
تا روحیۀ خشن و بی‌رحم جنگ که به هیچ‌کس از هیچ قشر جامعه، زن و کودک یا مرد رحمی نمی‌کند
و همه را در کام آتشین خود می‌کشد.

  • نویسنده : لئو تولستوی
  • مترجم : سروش حبیبی
دانلود پی دی اف رمان جنگ و صلح جلد اول دانلود پی دی اف رمان جنگ و صلح جلد دوم دانلود پی دی اف رمان جنگ و صلح جلد سوم دانلود پی دی اف رمان جنگ و صلح جلد چهارم
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن