آرایش مو و صورتبانوان

زیباترین مدل های تاتو و هاشور ابرو

زیباترین مدل های تاتو و هاشور ابرو

ابرو یکی از قسمتهایی از صورت است که نقش مهمی را در زیبایی ایفا می کند.مدل ابروها در هر صورتی متفاوت است.برخی از صورتها مدل ابروی پهن بیشتر بهشان می آید برخی نازک، برخی کشیده و برخی کوتاه.

تاتو ابرو:

 

1.تاتو معمولی: در تاتو معمولی ابرو دارای قاب است و تمام سطح ابرو با رنگ های تیره و پر رنگ پر می شود و ماندگاری چند ساله دارد در این نوع تاتو معمولا ابرو حالت طبیعی خود را از دست می دهد.

2.تاتو سایه ابرو: در تاتو سایه ابرو تمام سطح ابرو یک دست می شود ولی با این تفاوت که این تاتو از تاتوهای معمولی کمرنگ تر است و با حفظ حالت طبیعی ابرو موجب پرتر نشان داده شدن ابرو می شود.
سایه ابرو به دو روش سایه ابرو ساده و سایه ابرو به روش شیدینگ انجام می گردد.

هاشور ابرو:


استفاده از هاشور ابروهای کم پشت و کم رنگ یا ابروهایی که فرم خاصی ندارند را زیباتر و پرپشت تر نمایش می دهد.

1.هاشور خطی (کلاسیک): در این روش تمام خطوط هاشور به سمت بالا هستند ولی در قسمت انتهای ابرو به سمت دم ابرو خمیده می شوند.این مدل هاشور برای افرادی که ابروی اسپرت را دوست دارند بسیار مناسب است.

2. هاشور دو بعدی ابرو (دخترانه): در روش هاشور دو بعدی ابرو در ابتدای ابرو تمام خطوط هاشور رو به بالا هستند که به سمت دم ابرو خمیده می شوند و در انتهای ابرو خطوط هاشور رو به پایین زده می شوند. این نوع هاشور برای افرادی که دوست ندارند زیر ابرویشان خط بیفتد و یا جهت ابروهای آن ها رو به پایین است بسیار مناسب است.

3.هاشور ابروی سه بعدی: در این روش خطای دید را در ابروی فرد ایجاد می کنند که در اصطلاح به آن هاشور سه بعدی گفته می شود و ابرو را برجسته نشان می دهد.در این روش در ابتدای ابرو تمام هاشورها به سمت بالا زده می شوند ولی در قسمت انتهای ابرو هم از جهت بالا و هم از جهت پایین زده می شوند به صورتی که در انتهای ابرو شکلی شبیه به یک فلش دیده شود. این مدل هاشور برای افرادی که ابروهای آن ها رو به بالاست ولی کم پشت است بسیار مناسب است.

استفاده از هاشور دارای معایب و مزایایی است:

مزیت های آن زیبایی و دائمی بودن آن است و حتی به هنگام رفتن به استخر حالت و فرم آن ازبین نمی رود.اما متاسفانه از معایب آن می توان به دردکشیدن هنگام هاشور زدن ایجاد عفونت و حساسیت اشاره کرد.

 

جدیدترین مدل های تاتو و هاشور ابرو

جدیدترین مدل های تاتو و هاشور ابروجدیدترین مدل های تاتو و هاشور ابرو

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن