آرایش مو و صورتبانوان

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ یعنی سایه و هاشور زدن ابروها با قلم و جوهر تاتو که ظرافت های بی نظیری دارد می تواند به سادگی فرم ابروها رو تغییر دهد یا آنها را قرینه سازی کند و خلاصه باعث زیباتر شدن صورت و ابروها شود.
میکروبلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابروها است. بعد از میکروبلیدینگ باید انتظار داشتن ابروهایی ضخیم و پر را داشته باشید.نتایج حاصل از میکروبیلدینگ بسیار طبیعی و واقعی است و ظریف تر به نظر می رسد.

میکروبلیدینگ ابرو اصطلاحی است که این روزها زیاد به گوش می رسد چون تعداد خانم های زیادی بخاطر ابروهای کم پشت دائم مجبورند از مداد ابرو، ژل یا سایه براي پر کردن ابروهایشان استفاده کنند.عده ای هم در سال های گذشته از شیوه های دائمی پر کردن و طراحی ابرو مانند تاتو استفاده نموده اند.

ابروها مهمترين بخش صورت هستند.اگر از ابروهایتان راضی نیستید شیوه های زيادي براي تغییر دادن آن ها وجود دارد از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تاتو کردن. ولی امروز یک مورد خيلي طبيعي به نام میکروبلیدینگ ابرو وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر می رسد.

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی براي طراحی و فرم دهی ابروها است

که از طريق قلمی که متشکل از چند سوزن است خطوط نازک و باریکی مثل تار موهای طبيعي ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد مي کند.این روش باعث پرتر به نظر رسيدن ابروها مي شود و زيبايي آن را دو چندان می کند.

در میکروبلیدینگ، رنگ به صورت خط به خط  شبیه به تار موهای ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده می شود از این جهت نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر می شود جلوه ای طبيعي تر به ابرو ها می بخشد.

مدل میکروبلیدینگ

مدل میکروبلیدینگمدل میکروبلیدینگمدل میکروبلیدینگ

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن