اخباراخبار سلبریتی

یک نشست پر از حاشیه ‌و خداحافظی برای «خروج» حاتمی‌کیا

نشست مطبوعاتی فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا با بحث و دعوا و خداحافظی فرامرز قریبیان از بازیگری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا عصر جمعه ۱۸ بهمن‌ برای خبرنگاران و منتقدان در سالن رسانه‌ها نمایش داده شد و نشست مطبوعاتی‌اش با حضور حسام‌الدین آشنا مشاور رییس جمهور  و تعداد زیادی از عوامل برگزار شد و فرامرز قریبیان پس از چند سال از ساخت فیلم «گنهکاران» به جشنواره فجر آمد.‌
خسرو نقیبی، منتقد در ابتدای این نشست، فیلم جدید حاتمی‌کیا را دارای یک چرخش نسبت به سه فیلم قبلی‌اش دانست که رگه‌های وسترن و سکانس‌هایی از فیلم‌های قبلی این فیلم‌ساز را دارد. او «خروج» را یادآور فیلم “موج مرده” با همان جنس اعتراض دانست.
این نشست با واکنش‌های گاه تند حاتمی‌کیا به برخی سوال‌ها و گفته‌های اعتراضی قریبیان از اتفاقات و حواشی حذف جوایز فیلم “عصبانی نیستم” در چند سال قبل جشنواره با زمانی بیش از یک ساعت همراه شد.

حاتمی‌کیا در این نشست در پاسخ به سوالی درباره این‌که آیا پایان‌بندی فیلم تحمیلی بوده و اگر نیست، حاضر است برای آن امضاء دهد؟ گفت: این پایان‌بندی برای خودم بود و امضا می‌کنم که برای خودم بوده است. من برای این فیلم سال ۸۹ تحقیق کرده بودم و “خروج” از همان زمان شکل گرفت اما آنچه می‌خواستم جور نمی‌شد تا این‌که به این دولت و این دوره رسیدم در هر دولت دیگری هم بود همین اتفاق می‌افتاد.

او در پاسخ به سوالی دیگر درباره این‌که آیا قصد دارد درباره شهید سردار “حاج قاسم سلیمانی” هم فیلم بسازد، گفت: واقعیت این است که نمی‌دانم. چون یک روزی آرزویم ساخت فیلمی درباره چمران بود اما پس از دیدن حاج‌قاسم به این فکر می‌کنم که شاید روزی این کار را انجام دهم.

 یک نشست پر از حاشیه ‌و خداحافظی برای «خروج» حاتمی‌کیا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن