آرایش مو و صورتبانوان

خواص ماسک سیب زمینی برای پوست صورت

خواص ماسک سیب زمینی برای پوست صورت

سیب زمینی برای پوست نیز بسیار مفید می باشد که سرشار از ویتامین های C،B1،B3،B6 و مواد معدنی مثل منیزیم،پتاسیم،فسفر و آنتی اکسیدان است.

خواص سیب زمینی برای پوست:

1.ماسک سیب زمینی برای سیاهی دور چشم
2.ماسک روشن کننده سیب زمینی
3.ماسک سیب زمینی برای جوش و لکه صورت

آب سیب زمینی برای چاقی صورت:

استفاده از آب سیب زمینی به مدت دو هفته موجب چاقی صورت و طراوت و زیبایی آن می شود.برای این کار 2 یا 3 سیب زمینی را رنده کنید و آب آن را بگیرید وسپس مصرف کنید.

خواص سیب زمینی برای پوست

سیب‌زمینی با داشتن انواعی از ویتامین‌ها و عناصر معدنی،می‌تواند به ما کمک کند تا پوستی سالم‌تر و زیباتر داشته باشیم.سیب‌زمینی به پوست ما انرژی می‌بخشد تا لکه‌ها را از بین ببرد.جای جوش‌ها،لکه‌ها و خطوط رنگی روی پوست و دانه‌های ریز را درمان می‌کند.همچنین سرعت فرآیند پیر شدن پوست را کاهش داده و در نتیجه موجب جوان شدن سلول‌ها می‌شود.

ماسک سیب زمینی برای سیاهی دور چشم

ماسک‌های دور چشم معمولاً با آبرسانی پوست چشم و افزایش خون‌رسانی این ناحیه،باعث از بین بردن تیرگی‌ها و خستگی چشم می‌شوند.نشاسته و آب موجود در بافت‌های سیب‌زمینی،باعث افزایش شفافیت پوست اطراف چشم‌ها می‌شوند و به همین ترتیب خون‌رسانی در این ناحیه نیز افزایش می‌یابد.

ماسک روشن کننده سیب زمینی

روشن‌کننده‌های پوست،در واقع با از بین بردن سلول‌های مرده و آبرسانی به سلول‌ها باعث روشن شدن پوست می‌شوند.از نظر علمی،هنگامی‌که سلول‌های پوست مقداری زیادی آب جذب می‌کنند،حجیم شده و بافت پوست آرایش یکپارچه‌ای به خود می‌گیرد.در نتیجه پوست روشن‌تر و شفاف‌تر به نظر می‌رسد. سیب‌زمینی به کمک نشاسته،آبرسانی سلول‌ها را به خوبی تأمین خواهد کرد.بنابراین برای رسیدن به نتایج دلخواه با ماسک‌های روشن‌کننده از جمله سیب‌زمینی باید صبور باشید و به طور مداوم از آن‌ها استفاده کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن