اخباراخبار داغ

ستاد انتخاباتی نامزدها باید پنجشنبه و جمعه بطور کامل تعطیل باشند

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بر لزوم تعطیلی کامل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در روزهای پنجشنبه و جمعه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، شکرالله حسن‌بیگی در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان تهران با مسئولان اجرایی انتخابات شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه قانونمداری سرلوحه کار مجریان انتخابات در استان تهران است، اظهار کرد: رعایت اصل بی‌طرفی، عدم دخالت و صیانت از آرای مردم موارد مهمی هستند که در ذیل قانونمداری می‌گنجند.

وی افزود: نباید اجازه دهیم دیگران در اجرای انتخابات و فرآیند مهم برگزاری آن دخالت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان‌ تهران گفت: پیش از زمان آغاز تبلیغات نامزدها با تبلیغات زودهنگام برخورد شد و در زمان رسمی تبلیغات نیز با موارد خارج از ضوابط و مقررات قانونی تبلیغات برخورد می‌شود.

حسن‌بیگی با بیان اینکه پنجشنبه یکم اسفندماه ستاد تبلیغات کاندیدها باید تعطیل باشد، گفت: حضور افراد در ستادهای تبلیغاتی کاندیدها در روز پنجشنبه و جمعه با وجود عدم کار تبلیغاتی پذیرفتنی نیست و این ستادها باید بطور کامل تعطیل باشند.

وی با بیان اینکه اگر انتخابات دوم اسفند با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود تهدیدات دشمنان کمتر خواهد شد، افزود: باید از همه ظرفیت‌ها برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات استفاده کنیم.

ستاد انتخاباتی نامزدها باید پنجشنبه و جمعه بطور کامل تعطیل باشند

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن