آرایش مو و صورتبانوان

مدل رنگ موی عسلی بدون دکلره

مدل رنگ موی عسلی بدون دکلره

رنگ مو تاثیر زیادی در شادابی و جذابیت چهره شما دارد. یکی از زیباترین و محبوب‌ترین رنگ‌های مو، رنگ مو عسلی است

رنگ موی عسلی از انواع رنگ موهای شیک و پرطرفدار در بین خانم ها می باشد این رنگ مو همیشه به روز است و اغلب خانم ها برای رنگ کردن موهای خود از این رنگ موی ایده آل و جذاب استفاده می کنند.  رنگ موی عسلی دارای تناژی روشن است و به همین دلیل برای خانم ها با رنگ پوست روشن می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد همچنین این رنگ مو برای خانم ها با رنگ پوست سبزه و یا گندمی می تواند مناسب باشد.

آموزش روشن کردن مو با رنگ موی سه صفریا 000:

اگر دوست دارید رنگ موی شما یک یا چند درجه روشن تر شود می‌توانید از رنگ موی سه صفر برای روشن‌تر کردن موی خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید رنگ موی سه صفر دوام زیادی بر روی موهای شما نمی‌آورد و به سرعت پاک می‌شود.این کار برای شرایط موقت و رفتن به یک مهمانی پیشنهاد می شود.

فرمول های ترکیبی رنگ موی عسلی بدون دکلره

رنگ موی عسلی بدون دکلره از انواع مدل های رنگ مو عسلی است و خانم هایی که تمایلی به دکلره کردن موهای خود ندارند می توانند به کمک این رنگ, موهایشان را رنگ بزنند.رنگ مو عسلی به بلوند تیره نیز معروف است, این رنگ مو را می توانید با استفاده از دکلره و یا بدون استفاده از دکلره به موهای خود بزنید.

فرمول 1 : 12.0 یک تیوپ کامل + اکسیدان 9%
فرمول 2 : 12.81 یک تیوپ کامل + اکسیدان 9%
فرمول 3 : 12.89 یک تیوپ کامل + اکسیدان 9%
فرمول 4 :12.7 یک تیوپ کامل + اکسیدان 9%
فرمول 5 :12.16 یک تیوپ کامل + اکسیدان 9%

روش استفاده از رنگ موی عسلی بدون دکلره:

واریاسیون 000 را با اکسیدان %12 درصد به خوبی ترکیب کنید سپس از پشت سر ساقه موهایتان را رنگ بزنید و بعد از 20 دقیقه ریشه موها را هم با کمک واریاسیون 000 رنگ بزنید. 20 دقیقه دیگر طول می کشد تا ریشه و ساقه موها یکرنگ شوند سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با کمک شامپو بشویید و موها را به طور کامل خشک کنید.
بعد از خشک شدن موها رنگ موی شماره 9.0 را با رنگ موی دودی 9.2 و واریاسیون طلایی 003 به خوبی مخلوط کنید سپس اکسیدان %9 درصد را به مخلوط رنگ موها اضافه کنید و رنگ موها را با اکسیدان مخلوط کنید تا به صورت ماست در آیند. رنگ مو را ابتدا به ساقه و سپس به ریشه موها بزنید و بعد از 45 دقیقه موهایتان را بشویید و برای نرم کردن موها در انتها از نرم کننده استفاده کنید.

رنگ مو عسلی

رنگ مو عسلی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن