اخباراخبار داغ

تعطیلی مجدد سینماهای چین

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، مسئولان چینی که قصد داشتند به تدریج تمامی ۷۰ هزار سالن سینمایی تعطیل شده را بازگشایی کنند، از تصمیم خود منصرف شدند و به دلیل نگرانی از موج دوم شیوع کروناویروس در این کشور، ۶۰۰ سالن سینمایی را که اخیرا چراغ سبز فعالیت مجدد دریافت کرده بودند را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

دستور به تعطیلی مجدد سینماهای چین در حالی صادر شده است که روز پنجشنبه شهرداری شانگهای از دریافت مجوز شروع فعالیت ۲۰۵ سالن در این شهر خبر داده بود و هفته گذشته نیز «China Film Group» که یک توزیع‌کننده اصلی و مورد حمایت دولت است، طرحی را ارائه کرده بود که بر اساس آن سینماهای چین فیلم‌های پرفروش گذشته داخلی و هالیوودی از جمله سری فیلم‌های «انتقام جویان» را دوباره اکران کند تا از این طریق مخاطبان را تحریک کند مجدد به سینما بیایند.

تحلیلگران عقیده دارند که تعطیلی فوری سینماهای بازگشایی شده می تواند به دلیل یک مورد بیمار کرونایی شناسایی شده دیروز باشد که از طریق مبتلایان خارج خاک چین آلوده نشده بلکه به صورت محلی در استان ژیجیانگ به ویروس کرونا مبتلا شده است.

در هفته گذشته 500 سالن سینما در چین بازگشایی شد اما بخاطر اوضاع موجود و ادامه پیشگیری مردم در این کشور٬ درآمد آنچنانی کسب نکردند.

چین دوباره همه سینماها را تعطیل کرد

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن