سبک زندگی

5 کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8 صبح انجام می‌دهند

افراد سحرخیز حرفه ای تر و پر حاصل ترند. به علاوه، زندگی هدف داری نیز دارند و همین امر باعث میشود برای شروع کارشان انگیزه و شور و اشتیاق داشته باشند.

سحرخیز بودن یک کلید بزرگ و مهم برای موفقیت و پیشرفت در زندگی است و همچنین باعث تغییر شیوه ی زندگی و بهتر و سلامت تر شدن آن خواهد شد.

استفاده هوشمندانه از صبح زود کاری است که اغلب افراد موفق انجام می دهند.

1. تمرین و ورزش صبحگاهی

ورزش صبحگاهی، که میتواند تمرینات پیشرفته ی یوگا باشد و یا حتی قدم زدن و نرمش ساده، باعث افزایش سطح انرژی بدن در طول روز خواهد شد. ورزش در صبح زود باعث افزایش شادابی و روحیه میشود و همچنین احتمال بروز مشکلات قلبی-عروقی را کاهش میدهد.

2. ۳۰ گرم پروتئین مصرف کنید

۳۰ دقیقه پس از بیدار شدن، ۳۰ گرم پروتئین مصرف کنید.
غذاهای پروتئین‌دار شما را برای مدت بیشتری سیر نگه می‌دارند زیرا هضم آنها زمان بیشتری لازم دارد. پروتئین همچنین میزان قند خون را متعادل نگه می‌دارد که از بروز دل‌ضعفه هنگام گرسنگی جلوگیری می‌کند.

3. دوش آب سرد بگیرید

وقتی زیر دوش بروید، چند ثانیه‌ای قلب‌تان تند می‌زند اما پس از ۲۰ ثانیه به حالت عادی بازمیگردد. این کار اراده‌، خلاقیت و انگیزه‌ی فرد را افزایش می‌دهد. بعد از رسیدن به آرامشی دلپذیر، احساس شادی و انگیزشی فوق‌العاده می کنید، ایده‌های بسیاری به ذهنتان هجوم می‌آورند در حالی که انگیزه‌ی بالایی برای عملی کردن آنها دارید.

4. تصویر سازی

صبح بهترین زمان برای بدست آوردن و یا بازیابی آرامش ذهنی است.چند لحظه را برای بستن چشم ها و تصور روزی که پیش روی دارید و آنچه که شما را به سمت موفقیت رهنمود می سازد درنظر بگیرید. حتی یک دقیقه تصویر سازی و ایجاد تفکرات مثبت، باعث میشود انگیزه ی بیشتری برای آن روز داشته باشید، انرژی خود را بهتر هزینه خواهید کرد و موفقتر خواهید بود.

5. انجام مهمترین کارها و اولویت بندی

اولویت بندی جزو مهمترین مسائلی است که باید حتما مدنظر داشته باشید. کارهای مهمی که سرنوشت شما را رقم خواهند زد را زودتر انجام دهید و کارهای کم اهمیت تر را به بعد موکول کنید. صبح هنگام، زمانی است که شما بیشترین انرژی را دارا هستید و به قدر کافی استراحت کرده اید بنابراین راحت تر میتوانید مسائل و کارهای سخت تر را انجام دهید.

5 کاری که افراد موفق قبل از ساعت 8 صبح انجام می‌دهند

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن