فناوری

Xbox Live برای سومین بار در یک ماه دچار اختلال شد

طبق گزرش های امروز اعلام شده که سرویس Xbox Live مایکروسافت که بر روی چند نفره آنلاین دچار مشکل شده است.

مایکروسافت در توییت 2:38 PM ET درباره این موضوعات گفت: “ما می دانیم که برخی از کاربران ممکن است در عضویت در مهمانی ها یا بازی چند نفره آنلاین مشکلی داشته باشند و تیم های ما در حال تحقیق هستند.”

ردیاب های کشف کننده قبل از ساعت 2 بعد از ظهر ET نشان داند که مشکلی گزارش شده است. مایکروسافت گفت که این مسائل باید در توییت ET 4:53 PM برطرف شود.

این سومین بار طی کمتر از یک ماه بود که Xbox Live مشکلات قابل توجهی را تجربه کرد. ایکس باکس لایو در تاریخ 15 مارس بیش از دو ساعت دچار اختلال شد و در 20 مارس قطع و خاموشی چند ساعته داشت.

مردم بیش از هر زمان دیگری برای سرگرمی به خدماتی مانند Xbox Live تکیه کرده اند و در حالی که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 در خانه گیر کرده اید ، در تماس با دوستان و خانواده خود و با افزایش ترافیک شبکه باعث ایجاد فشار در آن خدمات می شود.

در اواخر ماه مارس ، مایکروسافت اعلام کرد که در تلاش است تا برخی از این فشارها را کاهش دهد ، از جمله خاموش کردن قابلیت بارگیری gamerpics های سفارشی و همچنین اطلاع داد که کار ناشران برای ارائه به روزرسانی های بازی در ساعات خارج از اوج مصرف صورت میگیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن