فناوری

پشتیبانی HBO از دستگاه های قدیمی تلویزیون اپل به دلیل شرایط قرنطینه

HBO تصمیم گرفته است بعد از اینكه ابتدا گفته بود كه دیگر از تاریخ 30 آوریل HBO Go و HBO Now روی آنها كار نخواهند كرد ، همچنان به پشتیبانی از باکس های اصلی تلویزیون دوم و سوم اپل تی وی ادامه دهند.

این خبر از طرف AppleInsider آمده است که این تغییر را با سخنگوی HBO تأیید کرد.

HBO اعلام کرده است فقط تا 15 ماه مه برنامه هایش را در تلویزیون های قدیمی اپل پشتیبانی می شود. اما این شرکت قول داده است HBO Go ، برای “چند ماه دیگر” پشتیبانی کند.

امیدواریم که این پشتیبانی بخاطر همه گیری و قرنطینه COVID-19 ادامه یابد. HBO برخی از محتویات خود را در طول بحران سلامتی کنونی برای همه آزاد کرده است زیرا مردم به دنبال سرگرمی هستند تا به آنها کمک کند به طور موقت از فضای خبرهای ناراحت کننده مربوط به کروناویروس فرار کنند.

اینها دستگاه های قدیمی اپل تی وی هستند که در مورد آنها صحبت می کنیم.
اپل تی وی نسل سوم در سال 2012 راه اندازی شد و مدل نسل دوم آن را در سال 2010 معرفی کرد. از آن زمان ، اپل نسل چهارم اپل تی وی (بعداً به عنوان “Apple TV HD” معرفی شد) را نیز منتشر کرده است.

تلویزیون 4K فقط Apple TV HD و Apple TV 4K tvOS را اجرا می کنند ، در حالی که دستگاه های قبلی Apple TV روی نرم افزار اصلی و ساده تر اجرا میشدند.

اگر همچنان یکی از این مدل های قدیمی را دارید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که به یک مدل جدیدتر Roku یا Fire TV ارتقا دهید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن