سبک زندگی

5 کلید طلایی برای بهتر شدن رابطه با همسر و بهبودی زندگی

برخی زوج ها در زندگی مشترک، درشرایطی به سر می برند که واقعا خوشحال نیستند. آن ها همسرشان را دوست دارند و هرگز حاضر نیستند او را ترک کنند؛ اما با وجود این رابطه شان پر از بحث، درگیری و پشیمانی است. گاهی اوقات احساس می کنند همسرشان به آن ها احترام نمی گذارد در حالی که می دانند دوستشان دارد و این باعث می شود هر دو طرف احساس سردرگمی، ناامیدی و ناراحتی داشته باشند.

رابطه خوب با همسر به معنای فداکاری های بیش از حد و ندیده گرفتن های خسته کننده نیست بلکه شما باید در مواقع لازم از این فاکتورها استفاده کنید.

1.مراقب لحن صدای خود باشید

بسیاری از بحث و دعوا ها به دلیل این نیست که چه چیزی گفته میشود,بلکه به این دلیل است که چگونه گفته میشود. اگر میخواهید ارتباط بهتری داشته باشید,نیاز دارید که به چگونگی بیان مسائل توجه کنید ، بالا بردن تن صدایتان در خیلی از موارد غیر ضروری است.

2.مراقب باشید که در پیام های متنی،چگونه منظورتان را بیان میکنید

یکی از حوضه هایی که باید به آن توجه کنید ،اگر میخواهید ارتباط خوبی با شریکتان داشته باشید,پیام کوتاه است. شما و شریک زندگیتان احتمالا از طریق پیامک و دیگر پیام رسان ها در طول روز بایکدیگر ارتباط برقرار میکنید، تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و هرزمانی که وقت دارید بایکدیگر چت میکنید ، با این حال مراقب باشید که چگونه این کار را انجام میدهید.

3.عصبانی به رختخواب نروید

عصبانی به رختخواب نرفتن بهترین پیشنهاد نیست اما بهتر از بحث و جدال پیرامون مسائلی که ممکن است به نتیجه نرسد میباشد. خوابیدن با اعصاب آرام باعث می شود که صبح را سازنده تر شروع کنید.

4.به او نزدیک شوید و در آغوش بگیریدش

این طبیعی است و کم نیستند زنان و مردانی که برای بیان آنچه که اتفاق افتاده است مشکل دارند و به این راحتی نمیتوانند صحبت کنند اما شما خوب می دانید که برایشان اتفاقی افتاده است در چنین شرایطی ،با بغل کردن به آنها نزدیک شوید تا نشان دهید که کنارشان هستید، به آنها گوش میدهید و آنها را درک میکنید ؛ بعضی وقتها ساده ترین راه برقراری ارتباط در رابطه تان، گوش دادن و آرام بودن است حتی اگر شما نمیتوانید کاری برای شریکتان انجام دهید.

5.چیزی را که هنوز رخ نداده را تصور نکنید 

تصور نکنید که میدانید شریک زندگیتان چه میخواهد بگوید و یا چه کاری میخواهد انجام دهد.زمانی که به شما چیزی اعطا میشود آن را در یک جعبه قرار داده و در آن را ببندید و از آن در هر فرصتی برای سوپرایز کردن خود استفاده کنید.

5 کلید طلایی برای بهتر شدن رابطه با همسر و بهبودی زندگی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن