سبک زندگی

چگونه دختری موفق و ایده آل باشیم؟

دختران ایده آل و موفق ویژگی های متفاوتی نسبت به بقیه دختران دارند که این ویژگی ها ، دیگران را به خود جذب می کند.

زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست، آنچه یک زن را زیبا و جذاب می کند، خصوصیات اخلاقی اوست. اما این خصوصیات کدامند؟

به پاکیزگی خود اهمیت دهید

برای داشتن موهای تمیز و چهره ای درخشان و زیبا، هر روز دوش بگیرید و صورتتان را بشویید. همچنین برای داشتن لبخندی زیبا هر شب قبل از خواب مسواک بزنید. همیشه از دئودورانت استفاده کرده و یکی از آنها را در کیفتان داشته باشید تا در زمان عرق کردن از آن استفاده کنید.

شاد و خلاقانه لباس بپوشید

مهم نیست که مجله های مد چه می گویند؛ اگر لباسی را دوست دارید، آن را بپوشید. مدل ها و رنگ هایی را انتخاب کنید که حال شما را بهتر می کنند. همین حال خوب باعث محبوبیت بیشتر شما خواهد شد.

  • هنگام خرید لباس، از یک دوست یا اعضای خانواده کمک بگیرید تا شما را در انتخاب رنگ های مکمل پوستتان، راهنمایی کنند.
  • شناختن فرم بدنتان به شما کمک کند تا لباسی را انتخاب کنید که با آن فرم سازگاری دارد.

به بدنتان اهمیت دهید

هر شب حداقل ۸ ساعت خواب مفید داشته باشید ( ۹ یا ۱۰ ساعت بسیار بهتر است). حداقل یک سوم بشقاب خود را با میوه ها یا سبزیجات پر کنید و فعال باشید. در صورت داشتن اضافه وزن مضر، راهکارهای لاغری را دنبال کنید. سعی کنید عضو تیم های ورزشی شوید، با خواهرتان هر عصر به پیاده روی بروید یا با دوستان خود در ساحل وقت بگذرانید. یک دختر سالم، یک دختر موفق و زیباست.

لبخند بزنید

برای ایده آل بودن هر روز دو بار از دهانشویه سفید کننده استفاده کنید و دندان های خود را مسواک بزنید و هنگام مسواک زدن زبان خود را نیز تمیز کنید . گاهی اوقات برای خوشبو شدن دهانتان آدامس بجویید اما در لحظات مهم و حساس مانند مدرسه، کتابخانه، هنگام مصاحبه و محل کار آدامس نجویید .

خودتان باشید

اگر به هم سن و سالان خود اعتماد دارید و برایشان ارزش قائلید و آنها دارای هدف هستند ، برای  ایده آل بودن انتقادشان را به کار بگیرید و اگر از روی حسادت به شما نظر داده اند، انتقاد را نشنیده بگیرید و به خاطر حرف یک مرد خودتان را تغییر ندهید.

ورزش کنید

برای ورزش کردن حتما نیاز به صرف هزینه هنگفت نیست و شما احتیاج به رفتن به یک باشگاه گران را ندارید . شما می توانید در اطراف منزلتان بدوید و یا هنگام رفتن به محل کارتان قسمتی از راه را پیاده بروید . باید بدانید قدم زدن در هوای تازه می تواند آکنه های شما را درمان کند .

سرگرمی داشته باشید

برای اینکه پولتان هدر نرود ، احساسی خرید نکنید وهدفدار و در مواقع لزوم خرید نمایید . برای اینکار رسید خرید را نگه دارید و خریدهای اشتباهتان را در اتاق تان نگه دارید تا وقتی پشیمان شدید ، با خود عهد کنید که دیگر ولخرجی نکنید چون یک دختر ایده آل با فکر خرید میکند.

چگونه دختری موفق و ایده آل باشیم؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن