فناوری

مایکروسافت نسخه نهایی Windows 10 را اپدیت میکند

امروز مایکروسافت اعلام کرد نسخه نهایی ویندوز 10 ماه مه 2020 را اپدیت می کند.

در حالی که اپدیت تا ماه آینده به طور خودکار به دستگاه ها منتقل نمی شود ، آزمایش کنندگان ویندوز 10 می توانند امروز با استفاده از حلقه تست انتشار پیش نمایش ، نسخه اولیه را دریافت کنند تا ساخت نهایی را بدست آورند.
مانند به روزرسانی قبلی نوامبر 2019 ، این بروزرسانی جدید نسخه نسبتاً کوچکی است که شامل برخی از پیشرفت های Cortana و جستجوی ویندوز است.

اکنون Cortana می تواند از نوار وظیفه Windows 10 باز شود و شامل امکان انتخاب بین تایپ یا صحبت با دستیار دیجیتال نیز می شود.
همچنین رابط کلی برای مکالمه بیشتر ترسیم شده است. همچنین مایکروسافت با این آخرین بروزرسانی از جمله هوا ، اخبار ، تاریخ و فیلمهای جدید را به جستجوهای سریع در منوی خانه رابط جستجو را نیز اضافه کرده است.

به روز رسانی ماه مه 2020 همچنین دارای سیستم فرعی ویندوز برای لینوکس 2 است که شامل یک هسته داخلی لینوکس ساخته شده است. این ادغام لینوکس در ویندوز 10 باعث بهبود عملکرد سیستم فرعی لینوکس مایکروسافت در ویندوز خواهد شد.

مایکروسافت همچنین قول می دهد این هسته را از طریق Windows Update بروز کند ، و این منبع باز خواهد بود تا توسعه دهندگان بتوانند هسته WSL خود را ایجاد کرده و در تغییرات کمک کنند.

اگر امروز علاقه دارید به روزرسانی ویندوز 10 مه 2020 را دریافت کنید ، می توانید به تنظیمات> به روزرسانی و امنیت> برنامه ویندوز خودی بروید و برای دسترسی به این برنامه برای دسترسی به حلقه پیش نمایش انتشار ثبت نام کنید. سپس این به روزرسانی در بخش تنظیمات Windows Update معمولی نمایش داده می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن