فناوری

مراکز آزمایش COVID-19 در نتایج جستجوی Google

این لیست بیش از 2،000 مرکز آزمایش COVID-19 را در 43 ایالت ارائه می دهد

Google اکنون در نتایج جستجو، لیست مراکز آزمایش COVID-19 را در اختیار دارد.

جستجوهای Google برای اصطلاحات مربوط به COVID-19 اکنون اطلاعات مربوط به بیش از 2،000 مرکز آزمایش COVID-19 را در 43 ایالت آمریکا نشان می دهد.

هنگامی که به جستجوی چیزهای مرتبط با COVID-19 می پردازید ، اکنون یک برگه جدید “تست” را به عنوان بخشی از اطلاعات نشان داده شده در هشدار COVID-19 SOS Google مشاهده خواهید کرد.

وقتی روی برگه Test کلیک یا شیر می کنید ، تعدادی از منابع مربوط به آزمایش COVID-19 را در بالای نتایج جستجو مشاهده خواهید کرد. این موارد عبارتند از: پیوندی به مرکز کنترل بیماری (CDC) مرکز علائم COVID-19 آنلاین ، پیشنهادی برای گفتگو با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر فکر می کنید باید مورد آزمایش قرار بگیرید ، پیوندی به اطلاعات آزمایش COVID-19 از مقامات بهداشت محلی شما ، و یادداشتی را که ممکن است شما نیاز داشته باشید برای اطمینان از آزمایش به یک مرکز آزمایش مراجعه کنید.

برگه Testing همچنین اطلاعاتی را در مورد مراکز آزمایش خاص به شما نشان می دهد ، مگر اینکه در کانکتیکات ، ماین ، میسوری ، نیوجرسی ، اوکلاهما ، اورگان یا پنسیلوانیا قرار داشته باشید.

این شرکت فقط مکان هایی را که برای انتشار توسط مقامات بهداشتی تأیید شده اند ، پیدا می کند. به همین دلیل ، گوگل فقط در حال لیست کردن یک مرکز آزمایش منفرد واقع در آلبانی برای ایالت نیویورک است ، اما این شرکت انتظار دارد به زودی لیست های بیشتری در نیویورک اضافه کند.

معیارهای تست COVID-19 و در دسترس بودن ،با توجه  به محلی که در آن زندگی می کنید متفاوت است ، به همین دلیل گوگل با این منابع به اطلاعات محلی توجه می کند.
براساس یک سند پشتیبانی Google ، اطلاعات آزمایش از “سازمان های دولتی ، ادارات بهداشت عمومی یا مستقیماً از موسسات مراقبت های بهداشتی” تهیه می شود.

گوگل یک وب سایت COVID-19 را با اطلاعات و منابع مربوط به این بیماری در 21 مارس راه اندازی کرد. شرکت زیرمجموعه گوگل وریلی همچنین در صورت واجد شرایط بودن پس از انجام یک نمایش آنلاین ، تست های COVID-19 را به افرادی در بخش هایی از کالیفرنیا ، نیوجرسی ، نیویورک و پنسیلوانیا ارائه می دهد.

Google تنها شرکتی نیست که می تواند اطلاعات آزمایش COVID-19 را آسان تر کند. آخر هفته گذشته ، اپل یک وب سایت راه اندازی کرد تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاه هایی که آزمایش COVID-19 را ارائه می دهند می توانند اطلاعات خود را ارسال کرده و در نتایج جستجوی اپل مپ به عنوان سایت های آزمایش ظاهر شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن