اخباراخبار سلبریتی

واکنش علی کریمی به حواشی اخیرش با آرات حسینی

علی کریمی، کاپیتان اسبق پرسپولیس و اسطوره محبوب این باشگاه که جایگاه ویژه و خاصی نزد هواداران این تیم دارد برخلاف اینکه همیشه خودش در متن حواشی و جنجال‌هایی قرار داشت که درگیر آن بود، این بار از بیرون و ناخواسته درگیر یک جنجال بزرگ در فضای مجازی شد و حسابی به دردسر افتاد.

ماجرا از آن قرار است که آرات حسینی، کودک فوتبالیست نابغه ایرانی که چند وقتی است به واسطه انتشار ویدیویی مربوط به مهارتش در فوتبال و گرفتن واکنش مثبت از لیونل مسی حسابی سر زبان‌ها افتاده و در رسانه‌ها مطرح شده است، در صحبت‌هایی نسبت به پرسپولیس و علی کریمی ابراز علاقه کرده و به نوعی دوست داشته کریمی هم مثل مسی او را تشویق کند و نسبت به عملکردش واکنشی نشان دهد، ولی چنین واکنشی از سوی جادوگر فوتبال ایران دیده نشد.

پس از بی‌توجهی کریمی به آرات حسینی امیر تتلو در پستی اینستاگرامی به شدت از کریمی انتقاد کرد که چرا به آرات توجه نمی‌کند.

نکته جالب در این میان عدم ارائه کوچکترین واکنشی از سوی علی کریمی بود و او هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است و بعد از این ماجرا‌ها آرات حسینی در صفحه خودش اعلام کرد که توسط علی کریمی بلاک شده است.

با بلاک آرات حمله‌های هواداران تتلو به کریمی شدت گرفت. تتلو نیز بعد از بلاک آرات از کریمی انتقادات تندی کرد، لشگرکشی علیه این ستاره فوتبال با واکنش هواداران او روبه‌رو شد و صفحه اینستاگرام کریمی به محلی برای تقابل هزاران نفر از هواداران او و تتلو تبدیل شد.

واکنش علی کریمی

علی کریمی با وجود چند روز پر سروصدا تن به حاشیه نداد و سعی کرد خودش را از این بازی کنار بکشد. او آرات حسینی را از بلاک خارج کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «باور کنید دنیا خودش به اندازی کافی مهارت دارد که دل آدم را به درد بیاورد. کاش علت حال خوب یکدیگر باشیم.»

واکنش علی کریمی به حواشی اخیرش با آرات حسینی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن