فناوری

تعمیرات تلفن رایگان پرستاران توسط سامسونگ و گوگل

Samsung و Google تعمیرات تلفن رایگان را به کارمندان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان ارائه می دهند تا به پشتیبانی از کارگران خط مقدم در مبارزه با COVID-19 کمک کنند.

این دو شرکت در همکاری با شرکت تعمیر تلفن uBreakiFix تعمیرات را ارائه می دهند.

این شرکت می گوید ، برنامه سامسونگ با نام “تعمیرات رایگان برای Frontline” خدمات تعمیر رایگان تلفن های سامسونگ از جمله صفحه ترک خورده و تعویض باتری را برای همه پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی تا 30 ژوئن ارائه می دهد.

اگر واجد شرایط باشید ، فقط کافی است از یک مکان یا نامه الکترونیکی uBreakiFix در تلفن گلکسی خود بازدید کنید تا تعمیر رایگان دریافت شود. سامسونگ همچنین به متخصصان مراقبت های بهداشتی ، 30 درصد تخفیف برای خرید در Samsung.com ارائه می دهد.

برنامه تعمیر “Pixel رایگان” مشابه برنامه سامسونگ است. uBreakiFix می گوید: “یک پاسخ دهنده اورژانس یا متخصص مراقبت های بهداشتی با تلفن هوشمند Google Pixel می تواند نشان شناسه خود را در بیش از 500 مکان شرکت کننده در ایالات متحده uBreakiFix ارائه دهد تا بدون در نظر گرفتن مدل دستگاه یا نوع آسیب ، یک تعمیر رایگان دریافت کند.”

uBreakiFix همچنین سرویس های جانبی و تعمیرات در منزل را برای کمک به حفظ مسافت های اجتماعی ارائه می دهد و پروتکل های تمیزکاری و ایمنی بیشتری را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 به کار گرفته است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن