اخباراخبار داغ

مرادی: جایگاه‌داران سوخت با زیان جدی روبه رو شده‌اند

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش اساسی جایگاه‌داران سوخت در حمل و نقل کشور تاکید کرد که دولت موظف است برای جلوگیری از ورشکستگی در این حوزه به میدان آمده و برای کمک به این بخش برنامه ریزی کند.

احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت حمایت دولت از جایگاه‌داران سوخت، بیان کرد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا، اقتصاد کل جهان را تحت تاثیر قرار داده و حدود ۷۰ درصد اقتصاد جهانی متاثر از شیوع این ویروس شده است. هر کشوری متناسب با ظرفیت‌های خود برنامه ای را برای حمایت از بخش‌های مختلف در دوران پساکرونا آماده کرده و در کشور ما نیز همواره تاکید بر آن بوده که از امروز باید برای دوران پساکرونا برنامه ریزی شود.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا جایگاه‌داران سوخت نیز با زیان سنگینی مواجه شده‌اند و این بخش نقش اساسی در حمل و نقل کشور دارد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرمایه گذاری هنگفتی در این حوزه انجام شده و به دنبال آن اشتغال مناسبی نیز در این حوزه ایجاد شده است. دولت موظف است برای جلوگیری از ورشکستگی در این حوزه به میدان آمده و برای کمک به این بخش برنامه ریزی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن