تغذیه سالمسلامت و تندرستی

درمان بیماری ام اس با مصرف کندر

طبق تحقیقات صورت گرفته کندر قابلیت درمان بیماری ام اس را دارد

درمان بیماری ام اس با کمک کندر

ام اس یا گرفتگی بافت های گوناگون یک نوع بیماری التهابی است که در آن غلاف های میلین سلول های عصبی مغز و نخاع دچار آسیب دیدگی می‌شوند. این آسیب ها موجب اختلال در توانایی بخشی از سیستم عصبی که مسئول ارتباط هستند می گردد.

این امر موجب بروز نشانه‌های زیادی در حرکات جسمی فرد می شود. علائم آن به صورت برگشتی یا به شکل متناوب ظاهر می شود. معمولا این بیماری طبق نشانه ها و علائم و نتایج آزمایش های پزشکی مورد تشخیص واقع می شود.

علت این بیماری مشخص نیست اما مکانیزم اصلی آن آسیب زدن توسط سیستم ایمنی بدن یا اختلال در سلول های تولید کننده غلاف میلین است. این بیماری معمولاً در سنین ۲۰ تا ۵۰ سالگی بروز کرده و در زنان سه برابر بیشتر از مردان اتفاق می افتد.

علائم و نشانه های بیماری ام اس

علائم و نشانه های بیماری ام اس شامل: مشکلات دستگاه عصبی خودگردان، دیداری، حرکتی و حسی است. بعضی از علائم خاص از طریق محل های زخم در سیستم عصبی ظاهر می شوند؛ مانند مور مور شدن، اسپاسم، ضعف عضلانی ،واکنش های غیر ارادی، گرفتگی عضلات یا ناتوانی در حرکت و ناتوانی در حفظ تعادل عضلات، مشکل در صحبت کردن، مشکلات دیداری، احساس خستگی و درد شدید و درد مزمن، ایجاد مشکل در دفع ادرار، مدفوع، مشکلات عاطفی و افسردگی.

درمان بیماری ام اس با مصرف کندر

درمان بیماری ام اس با کندر

کندر صمغ یک گیاه است و مزه ای تلخ و گس دارد که از آن در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماریها استفاده میشود. از کندر به صورت خوراکی، موضعی و بخور استفاده می شود.

طبق تحقیقات صورت گرفته کندر قابلیت درمان بیماری ام اس را دارد. این صمغ در آلمان برای درمان بیماری ام اس و همچنین سرطان مغز و جلوگیری از خونریزی روده مورد استفاده قرار می گیرد.

دود کردن کندر در خانه یک مسکن طبیعی برای رفع افسردگی، اضطراب و سردرد است. استفاده از کندر علائم و نشانه های بیماری ام اس را کاهش داده و به درمان آن کمک می‌کند.

جهت درمان ام اس با کندر روزی ۵ عدد کندر بجوید و در منزل دود کنید. این عمل را تا کاهش علائم بیماری و بهبودی کامل ادامه دهید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن