فناوری

فراخوان تسلا برای بازگشت کارگران به کارخانه در کالیفرنیا

تسلا قصد دارد تا با وجود سفارشات خود در منطقه سان فرانسیسکو تا تاریخ 3 ماه مه ، برخی کارگران را به کارخانه مونتاژ خود در Fremont ، کالیفرنیا برگرداند.

مدیران کارخانه پیام هایی به کارگران کارخانه Fremont ارسال کردند و از آنها خواستند که پاسخ دهند و تأیید کنند که آیا قصد دارند به محل کار برگردند یا نه.

تسلا به طور موقت کارخانه Fremont خود را در 23 مارس تعطیل کرد ، اما همچنان سعی در متقاعد کردن مقامات محلی مبنی بر اینکه کارخانه یک “تجارت اساسی” است که نباید تحت دستور دستورات محلی باشد.

این شرکت ادعا كرد كه باید تحت عنوان آژانس امنیت سایبری و زیرساختهای امنیت ملی (CISA) به عنوان “زیرساخت های مهم ملی” طبقه بندی شود.

کارخانه Fremont خودروهای تسلا مدل 3 ، Model S ، Model X و Model Y را تولید می کند.

با این حال ، افسر بهداشتی شهرستان Alameda بیان کرد که باز نگه داشتن این کارخانه یک خطر برای سلامت عمومی است و کیمبرلی پیترسن ، رئیس پلیس Fremont به تسلا گفت که قوانین برای تأسیسات Fremont عوض نمی شوند.

سخنگوی ایالت Alameda در روز یکشنبه گفت:

که دستورالعمل بهداشت هنوز عملی است. نقض دستور تخلف است که می تواند جریمه یا حبس داشته باشد.

چندین خودروساز دیگر به دنبال شروع مجدد تولید در اوایل ماه مه هستند. فدراسیون آزاد دیترویت گزارش داد ،  کارخانه ها برای بازگشایی آماده هستند، اما نگفت که کدام سایت ها یا چند کارگر درگیر هستند.
این تماسها داوطلبانه هستند ، به این معنی که در صورت کار به کارگران حقوق پرداخت میشود اما اجباری به انجام آن نیست.

جنرال موتورز هنوز تاریخ بازگشایی رسمی را اعلام نکرده است. اتحادیه کارگران متحد اتومبیل برای اعضای خود می گوید ، اعتقاد دارند که افتتاحیه در اوایل ماه مه “خیلی زود و خیلی خطرناک است”.

فورد و جنرال موتورز فروشگاه های اتحادیه هستند ، اما تسلا نیست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن