فناوری

انتقال عکس ها و فیلم ها به Google Photos با ابزار جدید Facebook

فیس بوک سال گذشته این ابزار را در ایرلند راه اندازی کرد

فیس بوک امروز ابزار جدیدی را ارائه می دهد که به کاربران آمریکایی و کانادا امکان انتقال عکس ها و فیلم های خود را به Google Photos می دهد.

با رفتن به تنظیمات فیس بوک خود ، به ابزار دسترسی پیدا می کنید ، سپس به برگه  “Your Facebook Information” وارد شوید. در آنجا گزینه انتقال عکس و فیلم خود را پیدا خواهید کرد. قبل از انتقال پرونده های خود ، باید حساب Google خود را وصل کنید.

ابزار انتقال عکس در ابتدا در اوایل دسامبر سال گذشته به عنوان بخشی از پروژه انتقال داده راه اندازی شد و فیس بوک قول داد این ابزار را در اوایل سال 2020 به کشورهای بیشتری گسترش دهد.
از مارس ، این ابزار در سراسر جهان از جمله کشورهای آفریقا در دسترس قرار گرفت. (آسیا اقیانوس آرام و آمریکای لاتین)

Facebook اعلام کرد که “طی دو ماه آینده” کشورهای دیگر نیز به این ابزار دسترسی خواهند داشت.

بعد از این که این ابزار در اواخر سال جاری به صورت جهانی به بازار عرضه شد ، فیس بوک اعلام کرد: “افراد همچنین می توانند عکس ها را به مایکروسافت ، اپل ، توییتر و سایر شرکت هایی که به برنامه وصل هستند، انتقال دهند.”

پروژه انتقال داده ها ابتکاری برای به اشتراک گذاری داده است که در سال 2018 راه اندازی شده است تا افراد به راحتی بتوانند داده های خود را بین خدمات مختلف آنلاین جابجا کنند.

این پروژه شامل چندین شرکت است که برای شکل دادن به “آینده قابلیت حمل” ، از جمله غول های فناوری اپل ، فیس بوک ، گوگل ، مایکروسافت و توییتر همکاری می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن