سبک زندگی

7 کاری که زنان جذاب و باوقار انجام نمی‌دهند

ما می‌توانیم یاد بگیریم که چطور باوقار رفتار کنیم و خود را از پوچی‌های آزاردهنده‌ای که در همه جا به دنبالمان می‌آیند، دور نگه داریم. ما زنان می‌توانیم با رعایت نکاتی و البته با دقت بیشتر به رفتارهایمان، جذاب‌تر و باوقارتر باشیم.

برای جذابیت و خاص‌بودن باید به رفتارهایی عمیق‌ مسلط شد.وقار و جذابیت نوعی رفتار است که باید آن را یاد بگیرید و تمرین کنید. اگر می‌خواهید در گروه زنان جذاب و باوقار جا داشته باشید، باید قبل از هر چیزی، طرز فکر خود را اصلاح کنید و بهبود دهید. اصلاح افکار و رفتار نه به ثروت ربط دارد و نه به زیبایی صورت، نه به پیدا کردن مدل های به روز لباس زنانه و پوشش و نه حتی به جایگاه شغلی و اجتماعی.

1. رسیدگی نکردن به کار خود و برنامه‌های شخصی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های زنان جذاب و باوقار این است که سرشان به کار خود گرم است. آنها برنامه‌ها و افکار شخصی خود را دارند و مدام در پی این نیستند که پیرو دیگران باشند یا خود را هم‌رنگ جماعت کنند.

2. تلاش برای ایجاد تغییر در رفتار دیگران

زنان جذاب و باوقار می‌دانند که خواستهٔ شخصی هر فرد در تغییر عادات و رفتارهایش مهم است و دیگران نمی‌توانند بدون اینکه فردی خواهان تغییردادن خود باشد، در او اصلاحی به وجود بیاورند. به همین خاطر است که ترجیح می‌دهند تلاش مذبوحانه در تغییردادن دیگران را کنار بگذارند.

3. به‌رخ‌کشیدن داشته‌ها و دارایی‌ها

زنان جذاب و باوقار اصلا به دنبال این نیستند که داشته‌ها و دارایی‌های خود را به رخ دیگران بکشند. این افراد اگر ثروتمند باشند هرگز رفتار تازه‌‌به‌‌دوران‌رسیده‌ها را ندارند و نمی‌خواهند با پوششی عجیب از لباس‌های گران یا خرج‌کردن مبالغ هنگفتی از ثروت‌شان در مهمانی‌ها و…، به همه نشان دهند که صفرهای حساب بانکی‌شان چند تاست.

4. توجه به تجربه بیهودۀ همه چیز

ارزش قائل شدن برای تجربه مطلوب است اما زنان جذاب و باوقار هرگز وقت شان را صرف تجربه بیهوده و بی نتیجه نمی کنند. آنها شهوت و وسوسهٔ تجربه کردن چیزهای مختلف را در زندگی ندارند.

5. اتلاف وقت در شبکه های اجتماعی

یکی از عناصر مهم جذابیت و وقار، حضور مثبت در اجتماع و اجتماعی بودن است. زنانی که روابط اجتماعی مطلوبی دارند معمولا جذاب ترند. حضور اجتماعی، هم به حضور در شبکه های اجتماعی گفته می شود و هم به حضور در بخش های واقعی جامعه. اما کسانی که به نوعی شکوه و وقار در رفتارهایشان دست پیدا می کنند، هرگز در این امور زیاده روی به خرج نمی دهند؛ یعنی اشخاصی نیستند که مدام زمانشان را برای چرخ زدن در میان پُست های مختلف شبکه های اجتماعی تلف کنند.

6. ندانستن قدر زندگی

جذاب‌های باوقار می‌دانند که تجربهٔ زیستن بسیار ارزشمند است؛ پس هر روز که از خواب بیدار می‌شوند، در لذتی شاکرانه غرق می‌شوند؛ چون می‌دانند که بازهم روزی دیگر سرشار از فرصت‌های رنگارنگ پیش رویشان است. هرچه قدردانی از لحظات زندگی در فردی بیشتر شود، شخصیت او هم برای خود و دیگران جذاب‌تر خواهد بود.

7. ایجاد شلوغی و ازدحام در زندگی

یادتان باشد که شلوغی ذهن و محیط می‌تواند باعث دورشدن آرامش از زندگی باشد. افراد جذاب و باوقار ذهن و محیط اطراف‌شان را بیهوده با اشیا و افکار اضافی شلوغ نمی‌کنند. به همین خاطر است که می‌توانند در آرامش روحی کامل به زندگی و تصمیم گیری برای امور مختلف‌شان مشغول شوند.

7 کاری که زنان جذاب و باوقار انجام نمی‌دهند

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن