روانشناسی

ویژگی‌ های مرد عاشق

مردی که عاشق شماست این نشانه ها را دارد

حس عشق و دوست داشتن يک هدیه الهی است كه در وجود همه انسان‌ها قرار داده شده و هر كس بنا بر شخصيتی كه دارد اين حس را به گونه‌ای متفاوت بروز می‌دهد. اما چگونه می‌توان فهمید مرد عاشق ما شده است ؟

عاشقی مردان :

در روانشناسی عاشقی، مردان بسیار متفاوت تر از آن چیزی هستند که شما انتظارش دارید. مردان بعد احساسی ضعیف‌تری نسبت به زنان دارند و اکثر مردان در ابراز عواطف با مشکل مواجه هستند.
هرچه شناخت شما نسبت به همسرتان بيشتر باشد مي‌توانيد به ميزان علاقه او نسبت به خودتان پي ببريد.
مردان وقتی عشق واقعی شان را پیدا می‌کنند از ابراز علاقه به او در جمع خودداری نمی کنند و همیشه سعی در شاد کردن عشق خود دارد. فهمیدن اینکه مردی به شما علاقه دارد یا نه می‌توانید بسیار حیاتی باشد در ادامه به چند نمونه از ویژگی‌های مرد عاشق می‌پردازیم.

نشانه های عشق واقعی مردان
نشانه های عشق واقعی مردان

نشانه های عشق واقعی آقایون :

شناخت :

مرد عاشق به شما اجازه می‌دهد او را بشناسید، او سعی می‌کند در حضور شما بیش از اندازه صادق و شیرین باشد تا نیمه‌ی حساس و نازک‌ طبع‌اش را بفهمید.

طرز صحبت :

مرد عاشق با لطافت و نرمی سخن می‌گوید. شاید با دیگران با صدای بلند صحبت کند ولی وقتی با شما است مراقب است که تن صدای‌اش را پایین نگه‌دارد.

فروتنی :

فرض کنید که با یک مرد عاشق دعوا می کنید. در چنین شرایطی بارها شاهد سکوت از جانب چنین مردی هستید. این بدین معنی است که او حتی اگر از دست شما ناراحت بشود، چون ترس دارد که شما را از دست بدهد حتی حاضر نمی شود از خود دفاع کند و سکوت می‌کند.

خودخواهی:

مرد عاشق خودخواه نیست اوتمام تلاشش را می کند تا تو راضی باشی، و به هدف هایت برسی. چنین مردی، حاضر است تمام اولویت های خود را فدای شما کند.

ملاقات مکرر :

همیشه بهانه‌ای برای مقالات‌تان پیدا می‌کند. متوجه این بهانه‌ها می‌شوید ولی به آنها اهمیت نمی‌دهید .

ارتباط فیزیکی :

با شما ارتباط فیزیکی برقرار می‌کند. متناوبا دست‌ها و شانه‌های‌تان را لمس می‌کند ولی کاری نمی‌کند که احساس ناراحتی کنید.

نشانه های عشق واقعی مردان
نشانه های عشق واقعی مردان

آهنگ‌های دوره آشنایی :

یكی از ویژگی‌های رمانتیكی كه یک مرد عاشق می‌تواند داشته باشد این است كه هرازگاهی به آهنگ‌های دوره آشنایی با شما گوش دهد. با گوش دادن به این آهنگ‌ها به دوران خوش گذشته باز‌گردد.

صحبت عاشقانه :

این واقعیت که با شما عاشقانه حرف‌می‌زند، جذاب بودن‌تان را برای او نشان می‌دهد.

خوشحالی :

همیشه وقتی با او هستید خوشحال است. وقتی شما را می‌بیند می‌توانید این برق را در چهره‌اش ببینید. او وقتی در کنار شما است خوشحال‌تر از زمانی‌است که با دیگران است.

مراقبت :

بسیار مراقب شما است. مطمئن می‌شود هر آن‌چه را  که می‌خواهید در اختیار دارید. هر زمان که به او احتیاج داشته‌باشید در کنار شما خواهدبود.

شما را غافلگیر می‌كند :

مردها به راحتی می‌توانند عشق‌شان را غافلگیر ‌كنند اما رایج‌ترین و البته دوست‌داشتنی‌ترین روش غافلگیری خرید هدیه است. به خصوص اگر این هدیه مناسبت خاصی هم نداشته باشد.

نشانه های عشق واقعی مردان
نشانه های عشق واقعی مردان

پوشش مناسب :

همیشه خوش‌لباس به ملاقات شما می‌آید. هیچ اشکالی در ظاهر و لباس‌های‌اش پیدا نمی‌کنید.

عدم سو استفاده و وارد کردن صدمه :

وقتی که یک مرد واقعا عاشق شما است هیچ وقت از لحاظ جسمی، احساسی، روانشناختی یا جنسیتی سوء استفاده نخواهد کرد.

دوری از وسوسه و بوالهوسی :

یک مرد عاشق خوب می داند که اگر به زن دیگری توجه کند شما را مورد تخریب عاطفی قرار می دهد و این از ویژگی حفاظت و صیانت به دور است.

تماس تلفنی :

یكی از ویژگی‌های مرد عاشق این است كه در هر شرایطی دوست دارد وقت خودش را با شما سپری كند. حتی وقتی كه پیش یكدیگر هم نیستید به فكر شماست و ترجیح می‌دهد با تلفن یا پیام با شما در ارتباط باشد.

نشانه های عشق واقعی مردان
نشانه های عشق واقعی مردان

شناساندن شما به اقوام :

مردی که واقعا عاشق شما است تلاش دارد تا شما را به خویشان و اقوام خود معرفی کند. به عبارتی شما را وارد جهان و دنیای خود کند.

برنامه سفر :

مردی كه به فكر برنامه‌ریزی برای رفتن به یک سفر در تعطیلات آخر هفته است. یعنی علاوه بر اینكه شما را دوست دارد نسبت به شما و عشق شما هم وفادار است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن