دانلود بازیدانلودها

دانلود بازی اکشن محافظان زمین Earth Protect Squad

دانلود آخرین نسخه‌ی بازی Earth Protect Squad 1.92.64b

Earth Protect Squad:

این بازی اکشن در سبک تیراندازی از نمای سوم شخص می‌باشد که توسط استودیوی روسی Kisunja تولید و  منتشر شده است. طبق داستان بازی، کره زمین به صورت ناگهانی توسط گروه عظیمی از موجودات فرازمینی مورد حملات پی در پی قرار می‌گیرد. هزاران کشتی و سفینه فضایی مجهز به انواع جنگاوری‌های مدرن به همراه هزاران و شاید میلیون‌ها سرباز فرازمینی به زمین تهاجم نظامی کرده و شروع به نابودی بشریت کرده‌اند. هیچ کسی نمی‌داند این فضایی‌ها برای چه چیزی به زمین هجوم آورده‌اند. این موجودات پایگاه‌های نظامی در کشورهای مختلف را هدف قرار داده و میلیون‌ها انسان را از بین می‌برند. درست زمانی که امیدها برای بقای بشریت کمرنگ و کمرنگ‌تر شد، گروهی نظامی و یکپارچه با عنوان جوخه محافظت از زمین گرد هم آمده و در کل کره زمین اقدام به جمع آوری نیروهای متخصص کردند. با دانلود بازی اکشن محافظان زمین شما در نقش یکی از این نیروهای ویژه هستید و باید در مأموریت‌های مختلف شرکت کرده و تا آخرین نفس از خانه انسان‌ها یعنی زمین محافظت کنید.

دشمنان شما موجوداتی غول آسا، ترسناک هستند و از سلاح‌های مرگباری استفاده می کنند. چیزی که آن‌ها را نیرومند کرده است، قدرت تبدیل کردن انسان‌ها به موجوداتی خطرناک است. به منظور مقابله با این تهدید، یک سازمان بین‌المللی ایجاد شده و به سربازان نیروی ویژه جوخه محافظت از زمین کمک می‌کند تا با بتوانند آخرین تکنولوژی‌های جنگی به مصاف دشمنان بروند. پس از دانلود بازی اکشن محافظان زمین وظیفه شما این است تا با کمک هم‌رزمان خود در مأموریت‌های متعدد حضور داشته باشید و تا حد امکان دشمنان را عقب برانید و از زمین دفاع کنید.

ویژگی‌های بازی Earth Protect Squad:

  • داستان هیجان انگیز و حماسی
  • رایگان بودن بازی
  • گرافیک سه بعدی و جذاب
  • حالت سوم شخص و امکان کنترل کامل کاراکتر بازی
  • مبارزه با دشمن به صورت گروهی
  • وجود انواع سلاح های نظامی پیشرفته
  • تنوع در محیط ها و فضای بازی
  • کم حجم بودن بازی
  • صداگذاری جذاب

دانلود بازی Earth Protect Squad 1.92.64b نسخه‌ی اندروید

دانلود بازی Earth Protect Squad 1.92.64b نسخه‌ی 64 بیتی اندروید

دانلود بازی Earth Protect Squad 1.92.64b نسخه‌ی مود شده‌ی اندروید

دانلود بازی Earth Protect Squad 1.92.64b نسخه‌ی مود شده‌ی 64 بیتی اندروید دانلود بازی Earth Protect Squad 1.92.64b از پلی استور

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن