سبک زندگی

6 دروغ بزرگ در مورد موفقیت که نباید باور کنید

بیشتر ما دوست داریم در زندگی موفق باشیم، اما شاید هنوز با آن سطح موفقیت مدنظرمان فاصله داشته باشیم.  دروغ‌های رایجی درباره‌ی موفقیت در زندگی هم هستند که باورشان کرده‌ایم؛ دروغ‌هایی درمورد اینکه موفقیت واقعا چیست و چه چیزی برای ما به ارمغان می‌آورد.

شاید دانستن این نکته‌ها و دروغ‌ها ، طی کردن مسیر موفقیت را لذت‌بخش‌تر کند.

ترجیح دادیم این نکات عالی را با شما در میان بگذاریم!

1. موفقیت باعث شادی می‌شود

نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، «زیگ زیگلار» (Zig Ziglar) گفته است: «پول باعث شادی نمی‌شود، اما همه می‌خواهند خودشان این را تجربه کنند». پول می‌تواند مقداری شادی برای‌تان به ارمغان بیاورد، اما این کوتاه‌مدت خواهد بود، بلندمدت و در سطحی عمیق و رضایت‌بخش نخواهد بود.

2. وقتی به موفقیت رسیدید، مردم بیشتر شما را دوست خواهند داشت

واقعیت این است که پس از دستیابی به موفقیت احتمال بیشتری دارد دوستان خود را از دست بدهید. اما خبر خوب اینکه فرصت خواهید داشت دوستان جدید پیدا کنید که مثل شما موفق هستند.

3. افراد موفق سایر مشکلاتشان از بین می رود

افراد موفق مشکلات کمی ندارند، آن‌ها فقط راه‌ها، استراتژی‌ها و منابع بهتری برای عبور از مشکلات و مسائل دارند. موانع جزئی از مسیر موفقیت است.

4. یک شبه می‌توانید موفق شوید

احتمال یک شبه موفق شدن، از احتمال دیدن یک موجود فضایی در حیاط خانه‌تان هم کمتر است!یک شبه موفق شدن‌ها از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی است که نباید باورش کنیم.

5. برای موفق‌بودن نیازی به گذشت نیست

واقعیت این است که باید انتخاب کنید واقعا اکنون چه می‌خواهید. زندگی‌های ما هرگز در تعادل کامل از همه‌ی داشته‌ها نخواهند بود. باید انتخاب کنید که فعلا از کدام باید گذشت تا بتوانید موفقیت مهم‌تری را به‌دست بیاورید.

6. باید همه چیز را بدانید

آدم‌های موفق آنهایی نیستند که از همان ابتدا همه چیز را می‌دانند. آنها فقط یاد گرفته‌اند آن چیزی را که نمی‌دانند، پیدا کنند.مسلما نمی‌توانید پیش از اقدام، آنقدر صبر کنید که همه چیز را یاد بگیرید و بدانید.

6 دروغ بزرگ در مورد موفقیت که نباید باور کنید

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن