اخباراخبار داغ

اختلاف نظر ایران با AFC بر سر زمان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا

در شرایطی که کمیته فوتسال در تلاش است تا با نامه نگاری با کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را به تعویق بیاندازد، AFC تمایل دارد این بازی‌ها را در سال جاری میلادی برگزار کند.

به گزارش ایسنا، با توجه به تعویق یک ساله جام جهانی و موکول شدن این مسابقات به شهریور سال آینده، با وجود اینکه مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نیز پنج ماه به تعویق افتاده بود ایران تمایل زیادی دارد تا این مسابقات نیز مثل جام جهانی با تعویق یکساله برگزار شده و به بهمن یا اسفند امسال موکول شود. با این حال به نظر می‌رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا که پیش از این یکبار زیر بار تعویق این بازی‌ها رفته، تمایل دارد تا پرونده مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی بسته شده و در صورت مجبور شدن بازی‌ها را به آذر امسال موکول کند.

از سوی دیگر ترکمنستان نیز که شرایط خاصی برای برگزاری این بازی‌ها دارد، به دشواری پذیرفت که مسابقات در مرداد برگزار شود و شاید برای میزبانی بازی‌ها در تاریخ جدید بار دیگر وارد چالشی با کنفدراسیون فوتبال آسیا شود. فدراسیون فوتبال ایران که مذاکراتی با دو کشور ژاپن ، تایلند و دیگر قدرت‌های فوتسال قاره کهن داشته تا آن‌ها را نیز به برگزاری بازی‌ها در بهمن امسال متقاعد کند، قرار است این هفته نامه درخواست خود برای تعویق بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا را به AFC ارسال کند و منتظر تصمیم گیری در این باره باشد.

اختلاف نظر ایران با AFC بر سر زمان مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن