اخباراخبار داغ

ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونایی ۱۵ تا ۲۰ برابر بیشتر بود

دونالد ترامپ در پیام‌هایی توییتری مدعی شد که اگر او نبود و بحران کرونا را این چنین مدیریت نمی‌کرد، یک و نیم تا دو میلیون تن در آمریکا کشته می‌شدند. این در حالیست که شمار تلفات کرونایی آمریکا به صد هزار تن رسیده است.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در یک سری پیام‌های توییتری گفت اگر او کارش را درست انجام نداده بود، بحران کرونا جان میلیون‌ها تن از آمریکایی‌ها را می‌گرفت. او در ادامه چین را مقصر شیوع کرونا دانست.

دونالد ترامپ نوشت: خطاب من به تمام حقه‌های سیاسی‌ای که آن بیرون وجود دارد است؛ اگر من کارم را به خوبی انجام نداده بودم و سریع اقدام نمی‌کردم، ما یک و نیم تا دو میلیون تن را از دست می‌دادیم؛ در مقایسه با بیش از ۱۰۰ هزار تنی که از دست دادیم. این ۱۵ تا ۲۰ برابر بیشتر از میزانی است که ما از دست خواهیم داد. من خیلی زود جلوی ورود از چین را گرفتم!

رئیس‌جمهوری آمریکا افزود: از دست دادن حتی یک نفر هم بابت این ویروس نامرئی خیلی زیاد است و باید جلوی آن در همان منبعش که چین است گرفته می‌شد، اما من خیلی سریع وارد عمل شدم و تصمیمات درستی اتخاذ کردم. بسیاری از شاکیان سیاسی کنونی در آن زمان فکر می‌کردند که من خیلی تند جلو می‌روم، یکی مثل نانسی دیوانه!

ترامپ: مدیریت من نبود، تلفات کرونایی ۱۵ تا ۲۰ برابر بیشتر بود

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن