اخباراخبار داغ

کشف 111 خودروی احتکار شده در شرق تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره خودروهای کشف شده نیز گفت:

20 دستگاه پراید، 10 دستگاه تیبا، 10 دستگاه پژو پرشیا، 12 دستگاه سمند، هشت دستگاه پژو405 و شش دستگاه سواری هایما از این پارکینگ‌ها کشف شد که برآوردهای اولیه حاکی از آن است که بالغ بر 200 میلیارد ریال قیمت این خودروهاست.

سردار علی ذوالقدر افزود: در این خصوص دو تن نیز دستگیر شده‌اند و تحقیقات برای شناسایی دیگر افراد احتمالی ادامه دارد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ همچنین به عملیات دیگر برخورد با خودروهای احتکار شده که از سوی ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت انجام شد اشاره کرد و گفت: رسیدگی ربه این پرونده در پی گزارشی از احتکار تعدادی خودروی فاقد پلاک در پارکینگ یک مجتمع تجاری در خیابان مدنی آغاز شد که پس از اطمینان از صحت گزارش دریافتی، هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی انجام شده و ماموران به این محل اعزام شدند.

وی افزود: در جریان بازدید از پارکینگ، 35 دستگاه انواع خودروی ایرانی و خارجی که همگی فاقد پلاک بودند کشف و ضبط شد. این خودروها شامل هفت دستگاه سواری پژو206، پنج دستگاه سواری تیبا، پنج دستگاه سواری ساینا، چهار دستگاه سواری پژو 405، سه دستگاه سواری هیوندا، سه دستگاه سواری پرشیا، پنج دستگاه سواری پراید و دو دستگاه سواری جک F5 است.

سردار علی ذوالقدر با بیان اینکه این خودروها توقیف و محل مذکور نیز پملب شد گفت: ارزش ریالی این خودروها نیز بیش از 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با بیان اینکه هر سه متهم دستگیر شده در مجموع این عملیات‌ها به دستگاه قضایی معرفی شده‌اند گفت: بارها اعلام شده که هر گونه دپو و نگهداری خودروهای فاقد پلاک در پارکینگ‌ها در حکم احتکار است و با محتکران برخورد خواهد شد. لذا هشدار ما به مسئولان و صاحبان پارکینگ‌ها و انبارها این است که از پذیرش خودروهای فاقد پلاک خودداری کرده و موارد مذکور را به پلیس اطلاع دهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن