اخباراخبار داغ

افزایش ۳.۵ درصدی مراجعات کرونا به بیمارستان‌های تهران

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از رشد ۳,۵ درصدی مراجعه به بخش‌های درمانی بر اثر بیماری کرونا در تهران خبر داد.

دکتر علیرضا زالی گفت: در طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۴ بیمار به عنوان مبتلایان جدید در مجموعه بخش‌های عادی و ۵۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان تهران بستری شده‌اند.
همچنین ۲۵۷ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته از بیمارستان‌های تهران ترخیص شده‌اند که نسبت به روز قبل با کاهش ۱۰ درصدی رو به روست.

زالی یادآور شد: اما در حوزه مراجعان به بخش‌های درمانی سرپایی که بعضا منجر به بستری نیز شده است با رشد ۳,۵ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رو به رو هستیم.

وی اظهار کرد: سهم کسانی که در ۲۴ ساعت گذشته با مراجعه به بخش‌های بهداشتی و درمانی به علت بیماری کرونا در بیمارستان‌های تهران بستری شده‌اند، از مجموع کل مراجعان ۴,۷ درصد است که از عدد هفته قبل که ۳.۵ درصد بود مقداری افزایش را نشان می‌دهد، اما نسبت به روز قبل از آن، کاهش را نشان می‌دهد.

زالی تاکید کرد: بنابراین بیماری کرونا کماکان باید به عنوان یک مسئله جدی تلقی شود و نباید این طور فکر شود که تغییراتی که صورت گرفته منجر به مهار قطعی این ویروس شده است.  خواهش من از شهروندان استان تهران این است که با جدیت و حساسیت مانند روزهای گذشته به این بیماری توجه کنند تا شاهد افول قطعی این بیماری در استان تهران باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن