اخباراخبار داغ

توصیه وکیل ویلموتس به او: به هیچ وجه درباره ایران صحبت نکن!

سردبیر سایت فوتبال نیوز بلژیک عنوان کرد که وکیل ویلموتس مانع هرگونه اظهارنظر این مربی درباره ایران شده است.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی که امید زیادی برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا داشت اما در نهایت با شکستی که مقابل ژاپن متحمل شد نتوانست به دیدار فینال برسد و این بازی آخرین حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی ایران بود.

در حالی که جامعه فوتبال و مردم مدت‌ها انتظار کشیدند تا جانشین کارلوس کی‌روش پرتغالی روی نیمکت تیم ملی را بدانند، بعد از یک وقفه طولانی و از دست دادن پنجره بازی‌های دوستانه (فیفا دی) مارک ویلموتس بلژیکی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد.

از همان ابتدا شرایط انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی ایران طبیعی پیش نرفت.
ابتدا حضور این مربی در ایران و بررسی امکانات و در ادامه رفتن به کشورش و امضای قرارداد در کشور خود و علاوه بر همه این‌ها اعلام نشدن جزئیات قرارداد ویلموتس باعث نارضایتی‌هایی شده بود.

البته مهدی تاج رئیس وقت فدراسیون حسابی از این مربی و اخلاق او تعریف کرد و او را فردی آرام و نجیب معرفی کرد که به نظر می‌رسید کنایه‌هایی به رفتار سرمربی سابق تیم ملی یعنی کی‌روش داشت.

این مربی که در این مدت کوتاه نیز، پروازی بود و در ایران سکونت نداشت نتایج ضعیفی با تیم ملی فوتبال ایران کسب کرد و دو شکست برابر بحرین و عراق و خطر از دست دادن جام جهانی باعث اتمام همکاری فدراسیون فوتبال با این مربی شد.

او فعلا ۲ میلیون یورو از ایران گرفته است ولی به این امر قانع نیست و خواستار دریافت ۶ میلیون یوروی دیگر شده است که در صورت محکومیت فوتبال ایران، قطعا  تلخ‌ترین پروسه انتخاب سرمربی در تاریخ فوتبال ایران رخ داده است.

به نظر می‌رسد این مربی که به فیفا شکایت کرده منتظر رای پرونده خود است و نمی‌خواهد با اظهارنظرش پروسه رای دادن فیفا درباره او و تیم ملی فوتبال ایران را با تاخیر بیشتر روبرو کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن