اخبار

تشییع دو شهید مدافع حرم در مازندران

جانشین فرماندهی لشکر عملیاتی 25 کربلا از برگزاری مراسم تشییع دو شهید مدافع حرم مازندران در شهرستان‌های ساری و نور خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی لشکر عملیاتی 25 کربلا، بهرام سبک‌ملک، بازگشت پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم کربلای خان طومان ، شهید مدافع حرم علی جمشیدی و شهید مدافع حرم سعید کمالی بعد از 50 ماه دوری به استان مازندران را مایه تسکین قلوب خانواده دو شهید عزیز مدافع حرم دانست.

وی با اشاره به اینکه این دو شهید عزیز هم اکنون مهمان امام رضا (ع) هستند و تا اواخر هفته به مازندران برخواهند گشت، گفت: بازگشت این دو شهید سبب پاکسازی دل‌ها از آلودگی ها دنیوی و تقویت روحیه معنوی و شهادت طلبی در جامعه می‌شود و بداخلاقی های موجود را از جامعه پاک می کند.

جانشین فرماندهی لشکر عملیاتی 25 کربلا با تاکید بر باید تلاش کنیم تا در مسیر شهدا گام برداریم، اظهار کرد: شهید مدافع حرم علی جمشیدی و شهید مدافع حرم سعید کمالی انتخاب شده خداوند متعال هستند و در نزد خداوند بهترین روزی ها برایشان رقم خورده و برای مجاهدت در دیار غربت ثوابی دو چندان نصیب آنها گشته است.

سبک‌ملک با بیان اینکه برای استقبال از پیکر این دو شهید مدافع حرم مراسم‌ مختلفی برنامه‌ریزی شده است، افزود: مراسم استقبال از دو شهید عزیز در لشکر عملیاتی 25 کربلا به صورت سازمانی و با حضور پاسداران در روز یکشنبه هفته آینده در تاریخ 15 تیر و مراسم شب وداع  با حضور مردم شهید پرور استان مازندران بعد از نماز مغرب و عشا در پارک موزه دفاع مقدس در کنار 8 شهیدی که در این مکان مقدس آرام گرفتند برگزار خواهد شد.

همچنین وی افزود: مراسم تشییع شهید مدافع حرم سعید کمالی در شهرستان ساری و شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور در روز دوشنبه هفته آینده در تاریخ 16 تیر از سوی مردم مازندران برگزار خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن