فناوری

YouTube اشتراک ماهانه خودش را به میزان 64.99 دلار افزایش می دهد

YouTube TV اعلام کرده است که با شروع شرکت برای ارائه هشت کانال ViacomCBS که امروز در دسترس هستند ، قیمت ماهانه خود را از 50 دلار در ماه به 64.99 دلار افزایش می دهد این کانالها عبارتند از: BET ، CMT ، Comedy Central، MTV، Nickelodeon، Paramount Network، TV Land ، و VH1.

قیمت جدید امروز برای همه مشترکین جدید اعمال می شود ، در حالی که مشتریان قدیمی باید آن را در چرخه صورتحساب بعدی خود (یا در تاریخ 30 ژوئیه یا بعد از آن) مشاهده کنند.

افزایش 15 دلاری قیمت جدید آخرین افزایش قیمت تلویزیون یوتیوب را نشان می دهد ، که در زمان راه اندازی در ماه 35 دلار در ماه بود.

این قیمت ابتدا در اوایل سال 2018 به 40 دلار در هر ماه افزایش یافت زیرا شبکه های ترنر (از جمله TBS ، TNT ، CNN ، بزرگسالان شنا ، شبکه کارتونی ، truTV و Turner Classic Movies) را اضافه کردند.

هزینه های افزایش مجدد در سال 2019 به 50 دلار در هر ماه هنگامی که YouTube TV خط شبکه های Discovery را اضافه کرد انجام شد و اکنون با افزودن کانال های فوق الذکر ViacomCBS ، بیشترین جهش قیمت خود را تاکنون به 64.99 دلار در ماه می رساند.

با اعلام قیمت و کانال های جدید ، Christian Christian Oestlien مدیریت محصول YouTube ،  ابراز همدردی می کند که افزایش هزینه برای برخی از اعضای آن دشوار است ، اما “قیمت جدید نشان دهنده افزایش قیمت محتوا است و ما نیز معتقدیم که این نشان دهنده ارزش کامل تلویزیون YouTube است، از وسعت مطالب ما گرفته تا ویژگی هایی که نحوه تماشای تلویزیون زنده را ارائه می دهد. ”

برای مقایسه ، برنامه تلویزیونی Live Hulu هزینه 54.99 دلار (قیمتی که شامل دسترسی به کتابخانه محتوای Hulu است ، اما فاقد فضای ذخیره نامحدود DVR که YouTube TV ارائه می دهد) ، تلویزیون AT&T با 55 دلار در ماه (با افزایش بعد از 12 ماه) شروع می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن