بانوانمدو لباس

مدل جدید لباس بارداری ایرانی

برخی از خانم ها تصور میکنند در زمان بارداری دیگر نمیتوانند مثل قبل لباس های مورد علاقه شان را بپوشند و خوشتیپ باشند ولی این تصور کاملا اشتباه است.

امروزه مدل لباس های متنوع و شیکی برای زنان باردار در انواع مختلف طراحی و روانه بازار میشود که باعث میشوند در زمان بارداری هم شیکپوش و جذاب باشید.

استایل دوران بارداری را یک چالش جذاب در استایل خود ببینید.

تصمیم دارید برجستگی شکم‌تان را در لباس‌ها مخفی کنید؟ یا با استایل های جذاب، خانم بارداری تو دل برو باشید؟

وقتی دنبال مدل لباس حاملگی آن هم از نوع ایرانی آن هستیم ممکن است در اینترنت به مدل لباس های بارداری از نوع اروپایی برخوریم که اغلب جذب و تنگ و کوتاه بوده و راحتی چندانی برای مادران فراهم نمیکند.
همچنین تناسب چندانی با فرهنگ و عرف جامعه ما ندارد این است که بهتر است در میان مدل لباس های ایرانی یا حداقل مدل لباس های بارداری در کشور های شرق مثل لباس های عربی و ترکی دنبال مدل مورد نظر خودمان باشیم .

لبـاس های بارداری قبلا پیراهن های بلند و گشادی بودند که بلندی آن ها تا نوک پا میرسید اما امروزه تنوع لباس های بارداری بسیار زیاد است از شومیز تا تونیک و بلوز.

لبـاس های حاملگـی یا بارداری دارای مدل ها یا دسته بندی های مختلفی می باشند.
البته اگر بخواهیم این دسته ها را بصورت کلی عنوان کنیم می توانیم بگوییم به دو دسته لبـاس های بارداری راحتی و لباس های بارداری مجلسی تقسیم می شوند.

اما می توان دسته های جزئی تری را نیز برای آنها بیان کرد.
از جمله مدلهای لبـاس بارداری می توان به لباس بارداری اسلامی یا پوشیده، نخی، حریر و تابستانی اشاره کرد.
هر کدام از این گزینه ها مدل های زیادی را برای پوشیدن در دوران بارداری شامل می شوند که سعی می کنیم در میان مدل های لبـاس بارداری ۲۰۱۹ که برایتان قرار می دهیم حتما از آنها استفاده کنیم.

مدل لبـاس بارداری راحتی

همان طور که از اسمش پیداست این مدل لبـاس بارداری برای استفاده در منزل و جاهایی می باشد که حالت غیر رسمی دارند و مادر می تواند با پوشیدن آنها احساس راحتی و آرامش کند.

مدل لبـاس بارداری مجلسی

این مدل لباس بارداری شاید به اندازه لباس راحتی، راحت نباشد اما کمک می کند که مادر با همان وضعیت حاملگی در مجالس و مراسم شرکت کند و علاوه بر شیک پوش بودن، احساس راحتی هم داشته باشد.

 

انواع مدل لباس بارداری مناسب برای فصول و مناسبت های مختلف را در این بخش مشاهده کنید و ایده بگیرید.

مدل جدید لباس بارداری ایرانی            مدل جدید لباس بارداری ایرانی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن