اخباراخبار داغ

دانشجویان کم برخوردار امسال بورسیه می شوند

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه بنیاد حامیان این دانشگاه بورسیه تحصیلی دانشجویان کم برخوردار را آغاز کرده است، گفت: امسال نیز دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه تحصیلی می شوند.

دکتر محمدرضا زمانی در حاشیه بازدید از جلسه برگزاری کنکور سال 99 در مرکز پیام نور اصفهان درخصوص روند بورسیه دانشجویان افزود: دانشجویانی که قادر به پرداخت شهریه تحصیلی خود نیستند از طریق دانشگاه شناسایی و به بنیاد معرفی می شوند و با کمک و حمایت بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور ، این دانشجویان به صورت ترمی و یا کل مدت تحصیل بورسیه می شوند.

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه متاسفانه به دلیل شیوع کرونا روند برگزاری جلسات با خیرین به کندی انجام می شود، اظهار داشت: در حال حاضر خیرین تعهد بورسیه تحصیلی تعدادی از دانشجویان بی بضاعت را تقبل کرده اند اما روند کار با همت بیشتری ادامه خواهد داشت و به عدد قابل توجهی دست خواهیم یافت.

دکتر زمانی قرار گرفتن بورسیه تحصیلی دانشجویان در سبد تسهیلات دانشگاه پیام نور را بسیار ارزشمند دانست و گفت: در شرایطی که به دلیل بیماری کرونا، اقتصاد کشور ملتهب است، کمک خیرین برای ادامه تحصیل دانشجویان می تواند راهگشا باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن